Це моя найкраща і найестетичніша постіль, яку я колись купувала) Це любов з першого дотику❤️ Відчувається справжня якість, шви рівні, акуратні без жодних ниточок. Виглядає стримано і водночас елегатно, як у дорогому отелі)
Пакування гарне, подарункове, все продумано до дрібниць з повагою до покупця)
Моя щира рекомендація, бо це постіль преміум класу)))